листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објава целен датум на присоединување


Објава согласно член 33 од Правилата за котација-15.07.2021.docx

Објавено на: 15.07.2021 09:36:03
Документ БР.: DOC_10191-498/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации