листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на аванс на дивиденда за период Јануари - Јуни 2021


Одлука за распределба на аванс на дивиденда јануари-јуни 2021.pdf

Објавено на: 23.09.2021 15:26:21
Документ БР.: DOC_12287-38/2021
Урнек: Распределба на добивка