листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ви доставуваме Јавен повик за Вонредно собрание на акционери


javen povik vonredno sobranie 2021.docx

Објавено на: 27.09.2021 09:24:50
Документ БР.: DOC_10109-121/2021
Урнек: Јавен повик за собрание