листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Одложување на Собранието на акционери, закажано за 29.09.2021


-Одлагање на собрание Берза 2.pdf

Објавено на: 29.09.2021 14:10:52
Документ БР.: DOC_10109-122/2021
Урнек: Јавен повик за собрание