листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје.


Javen povik za sobranie na akcioneri .pdf

Објавено на: 04.11.2021 08:44:52
Документ БР.: DOC_10109-130/2021
Урнек: Јавен повик за собрание