листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука за избор на ревизор за ревизија на финансиските извештаи за 2021 година.


Predlog-Odluka za izbor na revizor za 2021.pdf

Објавено на: 04.11.2021 08:44:56
Документ БР.: DOC_13285-191/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери