листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации 01.01.2021-30.09.2021


Образложение 30.09.pdf

Објавено на: 04.11.2021 09:46:53
Документ БР.: DOC_10191-735/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации