листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Мислење од Овластен ревизор за Зделка со заинтересирани страни


Izvestaj za Fruktal Mak AD.pdf

Објавено на: 04.11.2021 14:20:14
Документ БР.: DOC_13285-192/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери