листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran konsolidiran bilans na uspeh za DG BETON AD SKOPJE so 30.09.2021


30.09.2021.xlsx

Објавено на: 12.11.2021 15:42:57
Документ БР.: DOC_12298-106/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.