листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон неревидиран консолидиран БУ 30.0.9.2021


Коментар кон Б.У. 30.09.2021- Консолидиран извештај.docx

Објавено на: 15.11.2021 08:42:43
Документ БР.: DOC_10191-738/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации