листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран биланс на успех за групација ЗК 01.01 - 30.09.2021


Консолидиран биланс на успех групација ЗК 01.01 - 30.09.2021.xlsx

Објавено на: 15.11.2021 09:21:59
Документ БР.: DOC_12298-108/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.