листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 9М     01.01.2021 - 30.09.2021


9M Консолидиран 01.01.2021-30.09.2021.xls

Објавено на: 15.11.2021 14:10:16
Документ БР.: DOC_12298-109/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.