листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи  

01.01.2021 - 30.09.2021


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 15.11.2021 - 9М консолидиран.pdf

Објавено на: 15.11.2021 14:10:19
Документ БР.: DOC_10191-740/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации