листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2021f


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2021f.xlsx

Објавено на: 15.11.2021 14:10:23
Документ БР.: DOC_12298-110/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.