листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидираниот консолидиран Биланс на успех за период 01.01 - 30.09.2021 година

 


Образложение за остварените резултати Јануари- Септември 2021 - консолидација.doc

Објавено на: 15.11.2021 14:34:31
Документ БР.: DOC_10191-741/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации