листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran konsolidiran bilans na uspeh od 01.01.2021-30.09.2021


NerevidiranKonsolidiran BU 01.01.21 do 30.09.2021 Makpromet.xls

Објавено на: 15.11.2021 14:58:48
Документ БР.: DOC_12298-112/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.