листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

АДИНГ АД Скопје објавува промена во Органи на управување.


ADING AD Skopje_Odluka na NO_br.8.pdf

Објавено на: 25.11.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_12285-51/2021
Урнек: Измени во органи на управување