листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


Javen povik.pdf

Објавено на: 27.12.2021 15:25:29
Документ БР.: DOC_10109-138/2021
Урнек: Јавен повик за собрание