листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Исправка на Јавен повик


Ispravka na Javen povik.pdf

Објавено на: 27.12.2021 15:25:32
Документ БР.: DOC_10109-139/2021
Урнек: Јавен повик за собрание