листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки


Predlog odluka 2.pdf

Објавено на: 28.12.2021 09:38:22
Документ БР.: DOC_13285-202/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери