листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


Јавен повик за собрание 31.01.2022.pdf

Објавено на: 30.12.2021 09:16:40
Документ БР.: DOC_10109-140/2021
Урнек: Јавен повик за собрание