листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ODLUKA ZA IZBOR NA REVIZOR


Odluka-1.pdf

Објавено на: 30.12.2021 09:44:29
Документ БР.: DOC_12283-139/2021
Урнек: Други одлуки од собрание