листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ODLUKA ZA IZBOR NA CLEN NA BORD NA DIREKTORI


Odluka 2.pdf

Објавено на: 30.12.2021 09:48:02
Документ БР.: DOC_12285-59/2021
Урнек: Измени во органи на управување