листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


одлука.pdf

Објавено на: 11.01.2022 09:46:26
Документ БР.: DOC_12283-0/2022
Урнек: Други одлуки од собрание