листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Календар на настани за 2022 година - АД Дебарски Бањи - Цапа


Календар на настани - АД Дебарски Бањи Цапа.pdf

Објавено на: 11.01.2022 14:10:28
Документ БР.: DOC_10191-6/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации