листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Податоци за номинирани кандидати за членови на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола

 


Податоци за номиниран кандидат за член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf
Податоци за номинираниот кандидат за член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf
Податоци за номиниран кандидат за независен член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 09.05.2022 09:05:22
Документ БР.: DOC_13285-129/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери