листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 09.05.2022 14:30:37
Документ БР.: DOC_10191-376/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации