листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлука од овластен акционер во врска со дополнителната точка на дневниот ред 


Dopolna odluka sobranie-modified-processed.pdf

Објавено на: 09.05.2022 14:48:43
Документ БР.: DOC_13285-130/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери