листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ВЕТЕКС АД 2021


AD VETEKS 2021.pdf

Објавено на: 10.05.2022 08:30:44
Документ БР.: DOC_12304-21/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи