листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ 2021 ЗА ВЕТЕКС АД


Gopdisen izvestaj za 2021.pdf

Објавено на: 10.05.2022 09:00:36
Документ БР.: DOC_13285-131/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери