листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложениe за остварени консолидирани резултати за период Јан-Мар 2022 година


Obrazlozenie za ostvareni konsolidirani rezultati 1Q-2022 - Pekabesko ad.pdf

Објавено на: 11.05.2022 14:06:29
Документ БР.: DOC_10191-377/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации