листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука од Собрание на акционери одржано на 11.05.2022 годнина


Одлука за распределба на добивката на Друштвото.pdf

Објавено на: 11.05.2022 14:52:30
Документ БР.: DOC_12287-6/2022
Урнек: Распределба на добивка