листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:


Распределба на добивка


Распределба на добивка.pdf

Објавено на: 13.05.2022 08:47:07
Документ БР.: DOC_12287-7/2022
Урнек: Распределба на добивка