листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани консолидирани финансиски извештаи


3.Ревидирани консолидирани финансиски извештаи за група ЕВРОПА за 2021г.pdf

Објавено на: 13.05.2022 08:49:10
Документ БР.: DOC_12304-26/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи