листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-31.03.2022 година


Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-31.03.2022 година.docx

Објавено на: 13.05.2022 09:30:35
Документ БР.: DOC_10191-379/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации