листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката од Собрание одржано на 13,05,2022г.


Одлука за распределба на добивката по год.сметка за 2021г..pdf

Објавено на: 13.05.2022 14:06:20
Документ БР.: DOC_12287-8/2022
Урнек: Распределба на добивка