листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

одлуки-собрание 29.08.2022


одлуки собрание 29.08.2022.pdf

Објавено на: 30.08.2022 08:38:17
Документ БР.: DOC_12283-143/2022
Урнек: Други одлуки од собрание