листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

одлука-нето загуба-цобрание 29.08.2022


одлука-нето загуба-собрание 29.08.2022.pdf

Објавено на: 30.08.2022 08:38:30
Документ БР.: DOC_12287-42/2022
Урнек: Распределба на добивка