листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za Sobranie na 30.09.2022


Povik_sobranie_ 30092022.doc

Објавено на: 30.08.2022 09:25:16
Документ БР.: DOC_10109-113/2022
Урнек: Јавен повик за собрание