листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog odluki za Sobranie na 30.09.2022 god.


Predlog_dluki_Sobranie_30092022_zaberza.doc

Објавено на: 30.08.2022 09:25:19
Документ БР.: DOC_13285-194/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери