листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, објавуваме предлог - одлукa за Собранието на акционери


Предлог-Одлука измена и дополнување на Статут на Банката.pdf

Објавено на: 02.09.2022 09:40:52
Документ БР.: DOC_13285-195/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери