листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


Javen povik za svikuvanje SOBRANIE za oktomvri2022.doc

Објавено на: 05.09.2022 09:11:18
Документ БР.: DOC_10109-114/2022
Урнек: Јавен повик за собрание