листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ


јавен повик.docx

Објавено на: 07.09.2022 14:10:12
Документ БР.: DOC_10109-115/2022
Урнек: Јавен повик за собрание