листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ЗА АКЦИОНЕРСКО СОБРАНИЕ 


одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна.docx

Објавено на: 07.09.2022 14:11:12
Документ БР.: DOC_13285-198/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери