листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 35 точка 1 од Правилата за котација на Македонска берза на хартии од вредност АД Скопје


Izvestuvanje.pdf

Објавено на: 07.09.2022 14:51:40
Документ БР.: DOC_10191-578/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации