листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Прилог кон Предлог - Одлуката за именување член на Надзорниот одбор на Централна кооперативна банка АД Скопје


Прилог кон Предлог - Одлука за именување член на НО на ЦКБ АД Скопје.pdf

Објавено на: 15.03.2023 08:38:17
Документ БР.: DOC_13285-13/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери