листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидирани консолидирани финансиски извештаи за АД Грозд Струмица за период 01.01-31,12,2022


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-консолидиран 2022.xlsx

Објавено на: 15.03.2023 14:12:21
Документ БР.: DOC_26445-94/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.