Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.2022г.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.2022.xlsx

Објавено на: 15.03.2023 14:14:21
Документ БР.: DOC_26445-96/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.