листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani Finansiski izvestai DG BETON AD SKOPJE za period 01.01.2022 -31.12.2022 godina


31.12.2022.xls

Објавено на: 15.03.2023 14:15:21
Документ БР.: DOC_26445-97/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.