листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува кратко резиме од Финансикиот план за 2023 година:


Finansiski plan 2023 .pdf

Објавено на: 27.03.2023 14:20:36
Документ БР.: DOC_10191-242/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации